Про нас

Агентство перекладів «Лінгваплюс» не має потреби присвоювати собі звання кращого бюро перекладів у місті Києві — ми й так ним є.  Ми не хвалимося високою якістю роботи, кваліфікованими перекладачами та точним дотриманням строків, навіть якщо це термінові переклади. Це — норма й ознака нашого професіоналізму, який вже більш як 18 років допомагає нам підтримувати репутацію та продовжувати тісну співпрацю з клієнтами.

Ми — Ваше рятівне коло у цьому світі. Навіщо боятися нерозуміння своїх іноземних партнерів і друзів, проблем із документами й іншими паперами? Забудьте про це! Адже багатомовність світу — це те, що допомагає кожному з нас бути самим собою. Якщо Вам знадобився терміновий переклад текстів або інша перекладацька послуга — довіртеся команді наших фахівців. Для них будь-яке завдання, чи то буде усний переклад, чи розшифрування аудіо, чи навіть терміновий переклад документів — улюблена творча праця.

Замовляючи терміновий переклад, будьте готові до того, що він обійдеться дорожче, ніж такий самий переклад, виконаний у звичайному режимі роботи. Однак при сьогоднішньому швидкому темпі життя такі витрати дуже навіть виправдані, особливо якщо справа не терпить зволікання і Вам потрібно надати переклад у визначений термін незалежно від  обставин.

Розширюючи сферу нашої діяльності, ми постійно беремося за все нові обрії, збільшуючи асортименти послуг і незмінно підтримуючи високий рівень якості наших перекладів. Зробіть замовлення на терміновий переклад прямо зараз і переконайтеся!

Київське агентство перекладів «Лінгваплюс»  — точно за змістом, точно в термін!

Отримайте знижку 7%

Замовити зворотній дзвінок